ІХ ЗМІНА «МИ ЗА МИР»

ІХ ЗМІНА «МИ ЗА МИР»

(01.09.2018 – 27.12.2018)

Діяльність IX зміни національно-патріотичного табору для студентської молоді «ДІЯ»  здійснювалася під гаслом «Ми за мир»

За результатами проведення ІХ тематичної змін накопичено широкий спектр заходів різного спрямування, які вирізняються креативністю, новизною, оригінальністю, і найголовніше – соціальною спрямованістю.

А саме в рамках діяльності Національно-патріотичного табору «ДІЯ» відзначили міжнародний день миру. Кожен охочий мав змогу висловити свою думку з приводу цієї теми та прикріпити долоньку з надписом “я за мир”, долучившись до акції. Адже у сучасному світі мир  є найбільшою цінністю та мрією. Нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам. Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру (International Day of Peace). Це день відмови від насильства і вогню.

На факультеті соціальної та психологічної освіти розпочався флешмоб «Покрова», приурочений до 14 жовтня. В цей день ми святкуємо 4 визначних події: Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника українського козацтва та день УПА. Ряд заходів відкрили акцією «Герб україни».

До дня захисника України на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся кінолекторій. Студенти переглядали фільм Ахтема Сеїтаблаєва, розповідь про героїв нашого часу, про боротьбу українських бійців за Донецький аеропорт у вересні 2014 року. У центрі історії – збірні образи, списані з реальних людей, які 242 дні перебували у пеклі облоги і за свою незламність дістали прізвисько «кіборги». Серед них є як українські військові, так і представники добровольчих батальйонів.

До дня козацтва для студентів І курсу була проведена настановча лекція – зустріч із справжніми козаками Маньківського січового куреню.

А завершився флешмоб «Покрова» тим, що студенти презентували свої плакати на тему: “Покрова  Присвятої  Богородиці – наш час”.

Студентським науковим товариством факультету соціальної та психологічної освіти  було організовано та проведено інтелектуально-розважальний конкурс «Ігри патріотів»

Студенти показали неабиякі знання історії своєї Батьківщини та весело провели час.

До дня соціального працівника табір «Дія» та студенти перевіряли, чи є у студентів та викладачів УДПУ потенціал до соціальної роботи. Акція проводилася в холлі нового корпусу, долучитися до неї міг кожен бажаючий. Учасника була представлена одна із соціальних ситуацій на вибір, вирішення якої вони повинні були запропонувати. Якщо відповідь була задовільна, учасник отримав приз та почесне звання «Потенціал соціального працівника».

Студенти 24 групи разом з Національно-патріотичним табором «ДІЯ» провели акцію «Державні символи України» в ході акції ми запитували студентів та викладачів, чи добре вони знають про наші державні символи, якщо вони називали всі символи то ми їм вручали значки де написано «Я люблю Україну».

До дня Революції гідності для студентів І курсу був проведений кінолекторій документального фільму “Небесна сотня. Зима, що нас змінила”.

Також було проведено Вшанування жертв голодомору “Свічка  пам’яті”, Настановча лекція з нагоди Дня Збройних сил України, Проведення благодійного ярмарку до Дня святого Миколая, та майстер клас Виготовлення подарунків своїми руками.