ІІІ ЗМІНА “Я – СТУДЕНТ, Я – ПАТРІОТ!”

ІІІ ЗМІНА “Я – СТУДЕНТ, Я – ПАТРІОТ!”

(21.09.15 – 21.10.15)

Урочиста лінійка, присвячена Міжнародному дню миру. Відкриття ІІІ зміни

21 вересня о 16:00 на подвір’ї нового корпусу УДПУ ім. П. Тичини відбулась урочиста лінійка з нагоди відкриття ІІІ зміни Національно- патріотичного табору “ДІЯ”. Студенти співали українських пісень, декламували вірші українських поетів та влаштували патріотичний флеш-моб. Також були запрошені військові, які перебували у зоні АТО, які висловили своє відношення та вдячність Табору за його діяльність.

Інтелектуальне ток-шоу “Я люблю Україну”, присвячене річниці створення Табору

24 вересня в актовій залі нового конкурсу факультет соціальної та психологічної освіти спільно зі Студентським науковим товариством організував інтелектуально-розважальне ток-шоу «Я люблю Україну».

Робота зміни була спрямована на підтримку бойового духу солдат та допомогу тим хто цього потребу на мирній території, під час роботи зміни були проведено ряд акцій, зокрема: акція “Голуб миру”,  Похід до притулку пристарілих для привітання з Міжнародним днем людей похилого віку “Подаруй посмішку”, Колективне виготовлення стінгазети “Тепле слово ветерану”, акція “Оберіг для солдата”, Благодійна виставка дитячих малюнків,  акція “Напиши листа солдату”, Привітання військових з АТО з Днем захисника України.

Однією з найважливіших акцій цієї зміни став збір пластикових кришечок для подальшої переробки на протези для воїнів АТО.

Наприкінці червня з ініціативи благодійного фонду “ОВЕС” стартувала всеукраїнська акція зі збору пластикових кришечок для подальшої переробки на протези для воїнів АТО.

З 16 вересня 2015 р. до цієї акції долучилися студенти факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ ім. П. Тичини загальна вага зібраних кришечок становить 16.1 кг.