ІV ЗМІНА ТАБОРУ «ДІЯ» «5 ІДЕЙ ДЛЯ МОЄЇ УКРАЇНИ»

ІV ЗМІНА ТАБОРУ «ДІЯ»

«5 ІДЕЙ ДЛЯ МОЄЇ УКРАЇНИ»

(1.03.2016 1.04.2016)

1 березня стартувала ІV зміна діяльності національно-патріотичного табору «Дія» .  Зміна тривала під назвою «5 ідей для України», ми організували свою роботу у 5, на нашу думку, найактуальніших напрямках, а саме: соціальні проекти, національно-патріотична діяльність, екологія, захист тварин, дозвілля студентів. Студенти пропонували свої ідеї і протягом зміни було проведено 4 заходи, відповідно до представлених напрямків, такі як Квест по УДПУ, Кінолекторій з обговоренням, патріотичне караоке, і загальнофакультетський суботник, до якого долучилися усі студенти ФСПО.

І от до завершення зміни ми організували захід, аби студенти нашого факультету мали змогу презентувати свої роботи в ще одному напрямку під назвою «Соціальні проекти». Перед стартом зміни, групи обрали для себе тематику своїх проектів і протягом місяця працювали над ними.

Під час работи зміни досліджувались такі теми: Історія м. Умані «Минуле та сьогодення» в напрямку національно-патріотична діяльність, поняття Батьківщини в напрямку національно-патріотична діяльність, цікаві місця населених пунктів, в яких проживають студенти групи (напрямок національно-патріотична діяльність, соціальний проект «Ми за чисте місто» – напрямок «Екологія», опитування на тему глобальних суботників – напрямок «Екологія»,  соціальний проект «Популяризація книг та користь читання для розвитку особистості»,  проект «Допоможи самотній старожилі».

Також під час роботи зміни було організовано ряд заходів спрямованих на ознайомлення з історією України та захисту себе у воєнний  час : лекція на тему: «АТО. Воєнні дії. Психологічний вплив. Наслідки», освіта Уманщини: погляд крізь роки, лекція про історію Умані, передання досвіду НАТО-вської підготовки для студентів факультет