V ЗМІНА ТАБОРУ «ДІЯ» «МОЛОДЬ ДІЄ – ДЕРЖАВА ПРОЦВІТАЄ»

V   ЗМІНА ТАБОРУ «ДІЯ»

«МОЛОДЬ ДІЄ – ДЕРЖАВА ПРОЦВІТАЄ»

(14.10.16 – 15.11.16)

14 жовтня ознаменувалось відкриттям V зміни Національно-патріотичного табору «ДІЯ». V зміна табору пройшла під гаслом «Молодь діє – держава процвітає».

Патріотизм завжди є нагальною потребою і для людей, і для держави, а в ситуації, в якій опинилась зараз Україна, патріотизм взагалі є життєвою необхідністю. В арсеналі діяльності з патріотичного виховання підростаючого покоління є багато засобів і методів впливу. Однак головне — це включення кожної особистості в конкретну діяльність з творення й примноження багатства і краси своєї Вітчизни. Саме з такою ціллю в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті соціальної та психологічної освіти було впроваджено інноваційний проект Національно-патріотичний табір для студентської молоді «Дія».

Заходи, які проводяться у рамках Національно-патріотичного табору «Дія» умовно можна розділити за такими напрямками: проведення акцій для підтримання духу народу; заходи для дітей-сиріт та дітей переселенців; відзначення патріотичних свят; популяризація історії України; відзначення міжнародних свят; підтримання бойового духу військових; збір гуманітарної та матеріальної допомоги; проведення благодійних концертів.