VIІІ ЗМІНА ТАБОРУ «ДІЯ» «ЛЮТИЙ 2014 р. У ПАМ’ЯТІ НАЗАВЖДИ» 

VIII ЗМІНА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ТАБОРУ ДЛЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «ДІЯ»

«Лютий 2014 р. у пам’яті назавжди»

(06.02.18 – 05.03.18)

В сучасних важких ситуаціях викликів та загроз і водночас великих перспектив розвитку і кардинальних змін пріоритетним завданням суспільного поступу є визначення нової стратегії виховання як багатокомпонентної та багатовекторної системи, яка великою мірою формує майбутній розвиток Української держави.

Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості студентської молоді, яка розглядатиме державу як запоруку власного особистісного розвитку, що спирається на ідеї гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, здорового способу життя, готовності до змін.

VIII зміна табору “ДІЯ” пройшла під девізом «Лютий 2014 р. у пам’яті назавжди». Усі заходи які організовувались протягом зміни спрямовані на вшанування пам’ятних дат з історії українського народу.

На факультеті соціальної та психологічної освіти 13 лютого 2018 року був проведений такий «пам’ятний день». Організаторами були Національно-патріотичний табір для студентської молоді «Дія» та Студентське наукове товариство. Студентам було запропоновано переглянути відео, яке коротко окреслює події тієї кривавої війни. Усі уважно слухали про деталі цих подій, кожен пройнявся всесвітнім горем, яке принесла ця страшенна трагедія, і можливо, навіть переосмислили сенс свого життя. Ми сподіваємося, що саме таких приводів для масових зібрань в майбутньому не буде!

Також на факультеті вшанували подвиги учасників акцій громадського спротиву 2004 року студенти взяли участь у перегляді та обговоренні документального фільму про події Помаранчевої революції 2004 року під назвою «Українська революція» та кліпу «Ґринджоли» з піснею «Разом нас багато – нас не подолати!», які стали символом подій 2004 року.

Важливою складовою національно-патріотичного виховання стали зустрічі з воїнами АТО, які розповідають та пояснюють особливості війни на Сході України.

Ми пам’ятаємо наших героїв і вдячні їм за те, що вони тримають оборону і захищають нашу Батьківщину.

Закриття 7 зміни ознаменувалося Всеукраїнським семінаром з питань інноваційних форм та методів національно-патріотичного виховання дітей та молоді.