VІ     ЗМІНА ТАБОРУ «ДІЯ» «ПОДОРОЖУЄМО БЕЗ БАР’ЄРІВ»

VІ  ЗМІНА ТАБОРУ «ДІЯ»

(1.03.16 – 1.05.16)

«ПОДОРОЖУЄМО БЕЗ БАР’ЄРІВ»

І Студентський конкурс наукових проектів «Подорожуємо без бар’єрів»

VI        зміна табору була дещо інноваційною. Інноваційність полягала в тому, що студенти працювали над розробкою соціальних проектів з інклюзивного туризму, які реально можна втілити в життя.

І ось 25 квітня на факультеті соціальної та психологічної освіти за сприяння Асоціації «Інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму» відбувся І Студентський конкурс наукових проектів «Подорожуємо без бар’єрів».

Поважними гостями та членами комісії заходу були: Кравченко Оксана Олексіївна– декан факультету соціальної та психологічної освіти, Каштан Сергій Миколайович – виконавчий директор Асоціації «Інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму», заслужений соціальний працівник соціальної сфери України, Бояр Вікторія Іванівна – провідний фахівець з соціальної реабілітації Черкаси НСЕК, Бондаренко Галина Василівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, координатор школи передового  досвіду  «Школа  соціальних  знань»  та Перфільєва Майя Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, координатор центру соціальної та освітньої інтеграції студентів з інвалідністю «Без бар’єрів».

Туризм – це слово відоме і близьке кожній людині, адже всі ми любимо подорожувати, відкривати для себе нові місця і підкорювати нові вершини.

А що ми знаємо про туризм для людей з інвалідністю? Чи мають вони можливість вільно подорожувати? Чи пристосовані туристичні об’єкти нашої держави до потреб такої особливої категорії суспільства? Протягом місяця студенти нашого факультету розробляли соціальні проекти на дану тематику, ширше розкриваючи дане питання.

Отож, на конкурсі свої проекти представили такі групи 25, 34, 32, 16, 15, 32П, 33, 11, 14, 24, 22, 13, 42 і 410 групи ФСПО. Присутні учасники заходу змогли переконатися, що інклюзивний реабілітаційно-соціальний туризм можливий і в Україні за умови постійного розвитку.

Ми вкотре переконалися в тому, що люди з інвалідністю можуть долати великі відстані, здійснювати сходження на найвищі вершини планети, здійснювати тривалі туристичні подорожі. Активні, цілеспрямовані люди з інвалідністю своєю твердою волею переконують у тому, що фізичні можливості людини можуть бути обмеженими, та сила духу – ніколи!

Участь у II студентській міжнародній конференції

У період з 28 по 30 квітня 2017 року у місті Суми відбулась II студентська міжнародна конференція “Самоврядування європейського типу”. У заході брали участь студенти з багатьох куточків України та іноземні представники з Італії, Португалії та Білорусі. В рамках діяльності VI зміни представник табору «Дія», студентка 45 групи Мельничук Ірина також долучилась до програми конференції.

Було проведено багато цікавих семінарів від бізнес-консультантів про фінансову стратегію реалізації проекту, сучасну рекламну компанію і силу креативу. Далі ми працювали в групах та розробляли свої проекти під керівництвом тренерів, після чого презентували їх.