НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ЗА МАТЕРІАЛАМИ УАДО В УМАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

4 березня 2019

28.02.2019 в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини було проведено науково-методичний семінар-тренінг  «Європейські індикатори якості освітніх досліджень: досвід УАДО». Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Розвиток потенціалу вищої освіти/Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх».

Семінар було організовано Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини спільно з Українською асоціацією дослідників освіти.

Захід відвідало понад 20 викладачів факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Під час заходу з презентацією виступила Наталія Шеленкова, доцент кафедри психології  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спікер зосередила увагу на таких актуальних питаннях як: вимоги до підготовки академічних публікацій, можливості опублікування результатів наукових досліджень у виданнях, зареєстрованих у міжнародних наукометричних базах даних.

В кінці заходу учасники ознайомились з напрямами діяльності УАДО та отримали консультації з питань залучення до проектів УАДО та Еразмус+.


Фото новини: