Національна конференція-занурення «Прокачай молодіжний центр в ОТГ»

29 жовтня 2020

 

27 – 28 жовтня 2020 року відбулася Національна конференція-занурення «Прокачай молодіжний центр в ОТГ» в онлайн-форматі на платформі ZOOM. До участі в конференції долучилася Песоцька Юлія представниця, волонтерка Молодіжного центру «START» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Дана подія є фіналом проєкту «Прокачай молодіжний центр у ОТГ», який допомагав 10 молодіжним центрам з різних громад України, які є парнерами програми

Впродовж конференції представники 10 молодіжних центрів поділилися з учасниками конференції своїм новим досвідом здобутим в рамках проєкту: менеджментом команди, плануванням діяльності центру, формуванням основних документів, фінансовим менеджментом (в тому числі впровадженням платних послуг), розвитком мережі клубів, формуванням нових програм дозвілля та освітніх програм для молоді, залученням волонтерів та ще багатьма іншими темам. Організатори проєкту «Прокачай молодіжний центр в ОТГ» надали певні рекомендації щодо ефективності роботи Молодіжних центрів, а також презентували інструменти самооцінки для молодіжних центрів.

Також варто зазначити, що у конференції взяли участь експерти з молодіжної роботи Євген Бондаренко, Павло Медина та Олена Черних, які протестували інструмент для самооцінки, розроблений командою конференції, та надали рекомендації для його удосконалення.


Фото новини: