НАЦІОНАЛЬНА ПРОГРАМА «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК» РЕАЛІЗУЄТЬСЯ В УМАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

29 листопада 2018

Гарна новина для усіх тих, хто цікавиться молодіжною роботою:  Міністерство молоді та спорту України спільно з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, відділ у справах молоді Уманської міської ради, Молодіжним центром START Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник».

Ініціатором проведення Базового тренінгу виступив факультет соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Мета тренінгу: Сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики.

В рамках Програми оголошується конкурс на участь у Базовому тренінгу для учасників з м. Умань, Уманського та Христинівського районів Черкаської області 17-19 грудня 2018 року.

Місце проведення: місто Умань (Черкаська область).

По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням (обідами).

Для того, щоб стати учасником тренінгу, необхідно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/aQ45E4BveE2aSDFI3

Кінцевий термін подання заявок –  12:00 09 грудня 2018 року.

Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 10 грудня 2018 року.

Контактна особа: Левченко Наталія Володимирівна, тел. 0969257939, е-мейл n.levchenkod@gmail.com

Детальніше за посиланням http://youth-worker.org.ua/event/uman-19-12-2018/