27 вересня 2021

На кафедрі психології був проведений науково-методичний семінар «Особливості роботи психолога з МАК», організатори семінару Перепелюк Т.Д., Харченко Н.А., Ольховецький С.М. На кафедральному семінарі були присутні викладачі кафедри, студенти-бакалаври та магістри. Змістом семінару були питання використання психологами-практиками у практичній діяльності гри «Колесо життя» та різновидів МАК. У ході практичної частини семінару були залучені студенти для ознайомлення з етапами та особливостями використання гри «Колесо життя». Дружня та толерантна атмосфера сприяла зацікавленості та  результативності даного заходу.