На факультеті відбулася зустріч за темою «Участь здобувачів вищої освіти у внутрішньому забезпеченні якості освіти»

21 лютого 2023

Обов’язковою складовою внутрішнього забезпечення якості освітніх програм на факультеті соціальної та психологічної освіти є залучення здобувачів вищої освіти до усіх процесів забезпечення якості освітньої діяльності.

Участь в обговоренні організаційно-змістових засад цього процесу взяли:

• координатор з реалізації внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Карпич І.О.;
  • координатор студентської агенції із забезпечення якості вищої освіти Андрусик О.О.

Учасники зібрання наголошували на важливість зворотнього зв’язку та конкретних пропозицій з удосконалення освітнього процесу та забезпечення якості вищої освіти