На факультеті відбулася on-line зустріч з директором Уманського районного центру зайнятості Скрипником Василем Федоровичем.

19 листопада 2020

І знову  зустріч зі стейкхолдерами!

18 листопада 2020 року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася on-line зустріч з директором Уманського районного центру зайнятості Скрипником Василем Федоровичем.

До зустрічі долучились студенти спеціальностей 231 Соціальна робота, 232 Соціальне забезпечення ОС «Молодший бакалавр» та «Бакалавр».

Модератор – Албул І.В., технічна підтримка –  Поліщук О.Р. Загалом, у роботі конференції взяли участь 44 особи.

Василь Федорович ознайомив учасників зустрічі з особливостями діяльності Державної служби зайнятості у Черкаській області, зокрема  щодо роботи Уманської районної філії, навів статистичні дані щодо запитів та результатів працевлаштування за останні 10 місяців, розкрив особливості молодіжного працевлаштування та державної підтримки молодого фахівця, висвітлив влив світової пандемії на зайнятість населення.

Відповідав Скрипник В.Ф. і на питання представників глядацької аудиторії, зокрема щодо вікового та гендерного критерії безробітних, пільги при працевлаштуванні осіб з інвалідністю, можливостей отримання послуг з працевлаштування в умовах відсутності місцевої прописки тощо.


Фото новини: