На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулося засідання гарантів освітніх програм.

30 березня 2023

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулося важливе засідання гарантів освітніх програм. На зустрічі обговорювалися питання, пов’язані з підготовкою до вступної компанії 2023 року в контексті реалізації освітніх програм та дотримання положення про акредитацію освітніх програм.

Учасником зібрання був Бербець Віталій Васильович, доцент та відповідальний секретар приймальної комісії університету. Він поділився важливою інформацією про підготовку до вступної компанії 2023 року.

Засідання було продуктивним, а учасники висловили свої думки та ідеї щодо покращення процесу підготовки до вступу та реалізації освітніх програм. На факультеті соціальної та психологічної освіти продовжують працювати над підвищенням якості освіти та підготовкою конкурентоспроможних фахівців.