На факультеті соціальної та психологічної освіти  було проведено День відкритих дверей

8 грудня 2017

На факультеті соціальної та психологічної освіти  було проведено День відкритих дверей, на якому були присутні більше 60-ти учнів з Уманського, Маньківського, Гайворонського та Христинівського районів. Присутнім було продемонстровано презентацію про університет, факультет  та його діяльність. Абітурієнти отримали вичерпні відповіді на свої питання щодо вступної кампанії, навчального процесу і, що найважливіше, щодо майбутнього працевлаштування.

Особливо зацікавила учасників заходу діяльність факультету із забезпечення студентів можливостями безкоштовного навчання за програмою подвійних дипломів, відповідно до якої студенти паралельно навчаються в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та одному із  європейських державних університетів. Після завершення навчання отримують дипломи українського та європейського зразків, що суттєво розширює сфери і географічні межі для майбутнього працевлаштування випускників факультету.

Викладачі факультету продемонстрували майбутнім абітурієнтам  практичну діяльність психолога та соціального робітника за допомогою засобів арт-терапії та тренінгових технологій, що викликало посилений інтерес до цих професій.

Родзинкою Дня відкритих дверей стали заходи студентського самоврядування, які були представленні міні майстер–класами, профорієнтаційними іграми, під час яких студенти продемонстрували відеоролики спеціальностей, і розповіли про особливості обраних ними професій, ознайомили з діяльністю студентського наукового товариства, а також діти у безпосередньому неформальному спілкуванні більше дізналися про реальне студентське життя.


Фото новини: