На факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся захист виробничої практики студентів-психологів

12 червня 2018

6 червня 2018 року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся захист виробничої практики студентів-психологів 164 та 165 груп. (керівники виробничої практики Данилевич Л.А., Вахоцька І.О.)

Світлана Олександрівна Роєнко привітала студентів і відмітила, що це перша  практика у магістрів, які розповідатимуть про виконання завдань виробничої практики підготовленим виступом-презентацією, про що повідомляли студентів ще на настановній конференції. Магістри-психологи факультету проходили виробничу практику у квітні-травні протягом шести тижнів на базі загальноосвітніх шкіл міста Умані та за місцем проживання.

У своїх виступах-презентаціях студенти творчо поєднали інформацію про виконання завдань виробничої практики за напрямком психології – профорієнтаційна робота психолога школи – з особистими світлинами про клас, в якому проводили дослідження, школу, кабінет психолога тощо. Цікаво розповіли про власний набутий досвід та навички роботи практичного психолога такі студенти: Слободянюк Анна, Луценко Оля, Щаблевська Вікторія, Нагорнюк Юрій, Почтар Олександр, які були оцінені комісією високою оцінкою. 

Захист виробничої практики показав хорошу підготовку студентів до психолого-педагогічної роботи, відповідальне ставлення до обов’язків майбутнього  психолога,  педагога.

Хочемо побажати нашим магістрам подальших успіхів у професійному становленні та особистих звершень.


Фото новини: