На факультеті соціальної та психологічної освіти були проведені батьківські збори для студентів І курсу

12 листопада 2019

Нещодавно на факультеті соціальної та психологічної освіти були проведені батьківські збори. З вітальним словом звернулася  декан факультету Оксана Олексіївна Кравченко, яка у своєму виступі висловила загальну характеристику студентів-першокурсників, проаналізувала особливості процесу адаптації до нових умов навчання у ЗВО.

Заступник декана з навчальної роботи Наталія Володимирівна Левченко здійснила аналіз результатів навчальної діяльності (аналіз журналів академгруп, журналу обліку відвідування, результатів атестації та ін.).

Усі батьки мали змогу ознайомитись з успішністю своєї дитини, та задати питання які їх хвилюють стосовно заліково-екзаменаційної сесії першокурсників. На усі запитання батьки отримали вичерпні відповіді.

Далі робота продовжувалася з кураторами академічних груп. Збори проходили у теплій атмосфері: батьки висловлювали задоволеність, що їхні діти навчаються саме на ФСПО, а адміністрація факультету висловила слова вдячності від професорсько-викладацького складу за сумлінних та творчих студентів.


Фото новини: