Незабутні враження від проходження літньої практики в Центрі дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй»

21 червня 2016

1

Студенти 10 та 11 групи факультету соціальної та психологічної освіти взяли активну участь у роботі Центру дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй», урочисте відкриття якого відбулося 1 червня 2016 р.

2

3

Враженнями про роботу в різновіковому дитячому колективі поділилися Корчевський Євгеній, Компанієць Микола та Рожі Вікторія. Вони розповіли, що найскладнішим був перший день, який передбачав налагодження контакту з дітьми, планування спільної діяльності. Для того, щоб краще пізнати дітей вони провели вправи на знайомство, гру з м’ячем «Паспорт», яка сприяла створенню позитивного клімату.

4

5

Студенти провели інтелектуальну вікторину, яка передбачала розгадування загадок, ребусів, математичних завдань. Діти активно брали участь в пошуках відповідей на питання, які підготували студенти з різних галузей науки.

Особливе захоплення серед дітей викликало виконання малюнків на тему «Моя мрія». Діти з радістю та захопленнями ділилися власними мріями, а потім спільно шукали шляхи їх реалізації.

6

7

Діти також охоче гралися з м’ячем, а також із великою зацікавленістю проводили час за настільними іграми, виготовляли вироби з паперу в техніці орігамі.

Студенти-практиканти зазначили: «Під час практики ми навчилися знаходити спільну мову з дітьми, розуміти їх. Дізналися методи і прийоми, які допомагають спрямувати діяльність дітей у потрібне русло. Практика стала для нас корисним і необхідним етапом навчання».

8