«Не бійтеся мріяти і в снах літати, не бійтесь надію у серці плекати…»

1 квітня 2016

nNFoYW-8Az0

З 1 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти стартував конкурс студентської творчості «Соціальний працівник майбутнього», який проводиться в рамках соціального проекту «Мрії здійснюються».

Даний проект проводиться з метою виявлення і підтримки талановитої студентської молоді,  в тому числі соціально не захищених верств населення.

Отож, я,  як майбутній соціальний педагог вирішила прийняти участь в даному проекті. Саме  завдячуючи цьому, я познайомилась з 13-річною дівчинкою Дариною.  Даша ось уже довгий час живе з мрією,  аби виступити на великій сцені, презентувавши пісню свого улюбленого виконавця – Кузьми Скрябіна.

Приступаючи до такої не легкої справи, як здійснення мрії іншої людини, варто було все дуже добре продумати, аби дівчинка справді мала змогу відчути себе справжньою зіркою.   Для початку, ми домовилися з салоном краси «Наталія», де дівчинці абсолютно безкоштовно, за що ми їм дуже вдячні, зробили зачіску для виступу і тим самим подарували їй масу позитиву, адже Даша, як і всі дівчатка її віку, бажає завжди гарно виглядати.

Також завдячуючи нашим викладачам, а саме Бондаренко Галині Василівні, вирішилась проблема з транспортом.

Виступ дівчинки був запланований в ході інтелектуально-розважального конкурсу «Краса проти сили», тож зарядившись неймовірною енергетикою конкурсантів, Даша нарешті втілила свою мрію і вийшла на велику сцену, виконавши, як і вона бажала пісню К. Скрябіна «Парасолі».  Дякуючи колосальній підтримці глядачів, мрія Даші, на мою думку, була виконана на всі 100%, тож велика подяка всім, хто відвідав даний захід і зробив свій  маленький  внесок у здійснення мрії талановитої дівчинки Даші.