Новації вступної кампанії до магістратури

12 жовтня 2020

На факультеті було проведено зустріч з студентами 4 курсу. Метою зустрічі було ознайомлення з проєктом Умов прийому до закладів вищої освіти на 2021 рік. Згідно Умов прийому на навчання у 2021 році випускникам бакалаврату під час вступу для здобуття освітнього ступеня магістра всіх спеціальностей необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Декан факультету Кравченко Оксана Олексіївна наголосила, що сумлінна підготовка – запорука успішного складання іспиту, а вступ до магістратури – підвищення вашого рівня, вашого статусу, шлях стати дипломованим фахівцем у галузі.

Заступник декана з профорієнтаційної роботи Міщенко Марина Сергіївна ознайомила з  переліком документів, які подаються випускниками бакалаврату як на реєстрацію на ЄВІ з іноземної мови, так і до приймальної комісії.

Під час зустрічі координатор з профорієнтаційної діяльності Шаповалюк Карина Володимирівна ознайомила присутніх здобувачів із форматом ЄВІ з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської мови) – тестуванням, яке складається з 2-х частин, «Читання» і «Використання мови» та з можливістю ознайомлення  із тестами ЄВІ з іноземної мови за попередні роки на сайті УЦОЯО.


Фото новини: