Обирайте спеціальність 073 «Менеджмент» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини?

11 червня 2024

Керівник в системі освіти: хто він?

     Керівник… Скільки людей мріє про посаду високопосадовця, вибудовуючи вектор саморозвитку! Чи замислювалися Ви над тим, хто такий керівник? Це не просто професійний лідер та талановитий педагог, це – лідер людяності, гідності та вихованості. Чи замислювалися Ви над тим, яким повинен бути керівник? Справжній керівник закладу освіти – це особа, яка гармонійно поєднує в собі професійні та особистісні риси лідера педагогічної справи, очолює заклад освіти і наділена повноваженнями приймати рішення щодо розпорядження виділеними йому матеріальними, фінансовими, трудовими ресурсами. Для справжнього керівника процес управління – це не просто організація та контроль праці своїх підлеглих, це – стиль життя, який реалізується під час педагогічної повсякденної праці.

 

Які ж переваги професії керівника?

    • престиж професії;
    • постійний саморозвиток і самовдосконалення;
    • можливість для спілкування з великою кількістю людей;
    • постійне вирішення різнопланових і нетривіальних завдань допомагає постійно підвищувати рівень інтелектуального розвитку;
    • високий рівень заробітної плати.

      Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту пропонує навчання за освітньою програмою «Управління закладом освіти» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 073 «Менеджмент». Освітня кваліфікація – магістр менеджменту (управління закладом освіти).

      Онлайн реєстрація вступників – http://surl.li/toije