Онлайн-дискусія: «Чи варто використовувати засоби музейної педагогіки під час організації освітнього процесу?»

25 квітня 2023

21 квітня 2023 року у межах практики аспіранткою ІІ року навчання спеціальності 231 Соціальна робота було проведено онлайн-дискусію «Чи варто використовувати засоби музейної педагогіки під час організації освітнього процесу?» для п/11 групи факультету соціальної та психологічної освіти.

Під час дискусії студентів було ознайомлено із сайтом «Культурно-туристично-рекреаційна Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта» та переглянуто тур. 1 м. Умань. Після перегляду відеотуру студенти подискутувала над питаннями щодо доцільності використання засобів музейної педагогіки під час освітнього процесу, які б музеї вони бажали відвідувати тощо.

Також до дискусії долучилася Кравченко О.О. – докторка педагогічних наук, професорка, декан факультету соціальної та психологічної освіти.

Зустріч сприяла не лише знайомству студентів з містом, але й їхньому психоемоційному стану.