Онлайн-курси від Державної служби зайнятості

00

Отримати роботу допоможуть онлайн-курси

Державна служба зайнятості й освітня платформа Prometheus уклали угоду про навчання клієнтів і співробітників служби за допомогою масових безкоштовних онлайн-курсів від провідних українських і західних університетів. Про це повідомляють на офіційному сайті ДСЗ. Партнерство спрямоване на те, щоб надати безкоштовний доступ до найкращого навчання понад 200 тисячам безробітних, які щорічно звертаються до служби зайнятості для опанування нових професій та підвищення навичок, а також 12 тисячам співробітників самої служби.

– Щорічно послуги з навчання та перенавчання у службі зайнятості отримують до 200000 шукачів роботи, і я думаю, кожен із цих людей охоче долучиться і до онлайн-курсів. При цьому за рік до служби зайнятості звертаються більше як 1,4 мільйона осіб, отже кількість охочих пройти онлайн-курси вимірюватиметься сотнями тисяч, – зауважив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

Відтепер клієнти та співробітники усіх 560 центрів зайнятості, розташованих у всіх містах України, паралельно з традиційним навчанням офлайн будуть безкоштовно навчатися програмування завдяки масовим онлайн-курсам Гарвардського університету та КПІ; підприємництва і створення стартапів – на курсах викладачів Стенфорду та Києво-Могилянської бізнес-школи; нюансів пошуку роботи – в експертів сайту rabota.ua. Завдяки партнерству неприбуткової освітньої платформи Prometheus та Державної служби зайнятості це стане можливим без жодної копійки витрат з державного бюджету. Повний список безкоштовних онлайн-курсів, які буде пропонувати Державна служба зайнятості, доступний за посиланням – prometheus.org.ua/employment.

Масовий безкоштовний онлайн-курс передбачає комбінацію заздалегідь записаних відео лекцій, інтерактивних завдань і форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання й отримувати відповіді від викладачів. Формат масового онлайн-курсу дає змогу швидко та якісно навчати сотні тисяч людей, залучаючи до цього найкращих лекторів і практиків країни.

(Освіта України №35 від 5 вересня 2016 року)