Оnline зустрічі зі студентами щодо виконання та підготовки до захисту кваліфікаційних робіт

21 вересня 2020

 

Нещодавно на факультеті соціальної та психологічноі освіти відбулися online зустрічі зі студентами спеціальностей 231 Соціальна робота та 053 Психологія ОС «бакалавр» (скорочений термін навчання) щодо виконання та підготовки до прилюдного захисту кваліфікаційних робіт. На зустрічі були присутні декан факультету проф. Кравченко О.О. (модератор), завідувачі кафедр доц. Албул І.В. та доц. Діхтяренко С.Ю., наукові керівники кваліфікаційних робіт, студенти денної та заочної форм навчання. Під час зустрічі було наголошено на необхідності відповідального ставлення до виконання кваліфікаційної роботи, поінформовано про обов’язковість дотримання принципів академічної доброчесності, про орієнтовні терміни попереднього захисту робіт та їх апробацію.

Цього ж дня отримали доступ до ще однієї on-line зустрічі студенти факультету соціальної та психологічної освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 231 Соціальна робота, ІІ, ІІІ та IV курсів, які відповідно до навчального плану виконуватимуть у І семестрі курсові роботи. До спільної роботи долучилися керівники курсових робіт. Доц. Балдинюк О.Д. провела консультацію щодо особливостей виконання курсових робіт, їх оформлення та захисту, наголосила на пріоритетності принципів академічної доброчесності під час наукових досліджень, запропонувала деякі наукові джерела довідниково-енциклопедичного характеру, які стануть у нагоді студентам, зокрема при підготовці теоретичної частини курсової роботи.

Відзначимо доброзичливий та оптимістичний характер зустрічей. Особливо позитивно сприйняли студенти підготовлені для них  Пам’ятку для виконання кваліфікаційних робіт (розробники: Гончар І.Г., Карпич І.О.) та Пам’ятку для виконання курсових робіт (розробник: Балдинюк О.Д.).


Фото новини: