Перша сесія – як це було!

5 січня 2017

13-%d0%b3%d1%80%d1%83%d0%bf%d0%b0

Підійшов до свого завершення перший семестр навчального року. Більшість студентів уже відпочивають на канікулах та радіють хорошим оцінкам. Хтось, ще відвідує іспити, а хтось із захопленням розповідає якою була їх перша сесія, так мова йде про студентів І курсу. Для них ця сесія була першою в їх житті, кожен її переживав по своєму. Традиційно  ми вирішили поцікавитись у наших першокурсників «Яка вона – перша сесія?». І ось, що вони відповіли:

Цей навчальний семестр нам всім дуже сподобався. Він був насичений та цікавий. Всі ми вдало адаптувались в нашому університеті та з радістю приступили до навчального процесу. Всі викладачі були привітними та у всьому нам допомагали.

Найбільше нам сподобалось приймати участь в проведенні та організації свят. Нам дуже сподобалась презентація І-го курсу, де всі змогли показати свої таланти та представити себе.

photo_12

Наша група була організаторами благодійної ярмарки, ми зробили добру справу зібравши кошти на розвиток дітей з особливими потребами. На цьому ми не завершимо активно приймати участь у різних благодійних ярмарках та святах.

Студенти нашої групи не пожалкували, що навчаються саме в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини – студенти 13 групи.

Перша сесія вирішує все на мою думку, саме вона показує студентам викладачів, а викладачам старання і здібності студентів. Саме наша перша сесія, далась легко можна сказати, не було якихось особливих проблем з предметами і викладачами.

За цей час ми зрозуміли одне, як ти ставишся до предмету і викладача, так і вони ставитимуться до тебе! Хто вчить і старається тому і позитивні бали, а хто нічого не робить, той і отримує, те що отримує!  Найважчим було влитись в колектив студентів і зрозуміти всі тонкощі навчання в УДПУ.

 Деяким важко було навчитись користуватись розкладом і виникали проблеми з вивченням окремих предметів. Але все це пройшло з настанням сесії, всі одразу почали все розуміти і сприймати! Канікули, що для школяра, що для студента-радість. От ми і з радістю ідемо на канікули і сподіваємось, що в повному складі повернемось до навчання у другому семестрі! – Скус Анастасія, студентка 14 групи.

%d1%81%d0%ba%d1%83%d1%81-%d0%bd%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%8f

Мої враження про першу сесію дуже неоднозначні. Емоції просто зашкалюють, переживання, ночі без сну – це звичайно і тяжко, але й дуже весело. Тому, що такого в мене ще не було.

Що було найважчим у перше півріччя навчання? Особисто для мене воно практично і залишається питанням. Я не бачила як таких проблем і чогось тяжкого, перші два тижня була тільки проблема з пошуком певної аудиторії, а щоб грандіозна якась проблема і щось тяжке в мене не виникло.

 Взагалі перша сесія-це як перший крок у життя великої школи, великого навчання і великих зусиль, щоб добитись того, що поставив собі за ціль. Йдучи на канікули, сильних радісних емоцій нажаль не викликало в мене. Тому, що я захворіла і справи які я мала виконати не виконала. Тепер буду не відпочивати, а працювати,працювати і ще раз працювати. – Сас Марія, студентка 16 групи.

%d1%81%d0%b0%d1%81-%d0%bc%d0%b0%d1%88%d0%b0

Ми бажаємо нашим першокурсникам наснаги та ентузіазму в новому навчальному семестрі. Вміло розподіляти свій час, все робити вчасно, і щоб хвороби не ставали на шляху досягнення цілей.