ПЕРШІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

19 жовтня 2017

17 жовтня у спортивному залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася першість університету з настільного тенісу, в якій взяли участь 11 команд факультетів.

Головною метою цих змагань було популяризація настільного тенісу серед студентської молоді та відбір кращих спортсменів до збірної команди університету з настільного тенісу.

У результаті напружених поєдинків призові місця серед дівчат посіли: I місце – Анастасія Бадяка (факультет фізичного виховання); II місце – Вікторія Члек (НН інститут економіки та бізнес-освіти); IIIмісце – Анастасія Неголюк (історичний факультет).

В особистому заліку серед чоловіків місця розподілилися наступним чином: I місце – Віктор Бобриньов (факультет соціальної та психологічної освіти); II місце – Олександр Кулик (факультет фізики математики та інформатики); III місце – Дмитро Лабай (факультет фізичного виховання).

Підсумкові результати командного заліку мають такий вигляд: I місце – факультет фізичного виховання; II місце –  НН інститут економіки та бізнес-освіти; IIIмісце – факультет соціальної та психологічної освіти.

Університетська першість з настільного тенісу у нинішньому році  відбулася вперше. Побажаймо ж розвитку в УДПУ цього цікавого виду спорту, який є другим за популярністю масовим спортом і, одночасно, наймолодшим з основних видів спорту в світі. Цей вид спорту не є травматичним. Настільний теніс – гра, яка тренує на лише тіло але й мозок, адже ви плануєте стратегію гри, тактику та відстежуєте м’ячі і удари. Під час гри ви багато рухаєтесь, використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук та ніг. Отримання задоволення та покращення самопочуття стануть вам нагородою за ваші зусилля. Отож, шановні студенти, грайте в настільний теніс та будьте здорові!

Прес-центр УДПУ


Фото новини: