Письменниця Юлія Матту завітала до читального залу №1 бібліотеки УДПУ

30 жовтня 2019

Надзвичайно цікаво й захоплююче зустрічати людину, яка всім своїм єством випромінює позитив, пропагує йти до своєї мрії шляхом без перепон, не боячись наважитись на новий, незвіданий крок, йти вперед, не зважаючи ні на що. Такою людиною виявилась Юлія Матту, яка завітала у читальний зал №1 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Юлія є авторкою трьох книг, а саме: «Жашківські равлики», «Багалія» та «Коли злітають літаки», які своїм настроєм близькі читачам – вони про звичайних людей, їх проблеми, мрії, можливості, спрагу до життя. Юлія розповіла, як виникла ідея написати книгу. Виявляється, спочатку з’явилось бажання просто поділитись з кимось враженнями про побачене і почуте під час подорожі, а потім все це почала записувати.

Із задоволенням слухали авторку студенти та викладачі факультету соціальної та психологічної освіти, бібліотекарі нашої книгозбірні, які ставили запитання й отримували вичерпні відповіді.

Письменниця на завершення зустрічі подарувала свої книги у бібліотеку, які безумовно викличуть шалений інтерес серед читачів, адже книги написані легко та цікаві тим, що навчають завжди прагнути до кращого, не бути пасивним, не боятись змінюватись самому і своє життя, не зважаючи на будь-які обставини, бути сміливішими і впевненішими у собі.


Фото новини: