ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 231 СОЦІАЛЬНА РОБОТА

15 листопада 2022

На кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт зі спеціальності 231 Соціальна робота у форматі ZOOM-конференції.

Під час попереднього захисту студенти представили широке розмаїття тематики досліджень: особливості соціальної роботи з багатодітними сім’ями; соціальна робота з молодими сім’ями; сучасні напрями соціально-педагогічної підтримки безробітної молоді; особливості соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб в умовах збройного конфлікту; організаційні засади соціального обслуговування людей похилого віку; організаційні засади діяльності Центрів надання соціальних послуг в Україні тощо.

Студенти продемонстрували вільне володіння змістом матеріалу, вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання викладачів кафедри. За результатами попереднього захисту всі випускні кваліфікаційні роботи рекомендовані до захисту.

Бажаємо магістрантам успіхів на їх творчому шляху до отримання диплома!