Посвята у студенти факультету соціальної та психологічної освіти

15 листопада 2018

Наступив той довгоочікуваний момент, коли ще вчорашні абітурієнти, а вже сьогодні студенти, вступають у вирій насиченого університетського життя. Ми горді з того, що набрали гідне поповнення першокурсників – і напередодні Дня студента відбулась урочиста Посвята їх у студенти факультету соціальної та психологічної освіти.

Студентські роки найцікавіші, найзахоплюючі і водночас, це найвідповідальніший момент, вибір професії, майбутнього.

Ставши студентом, потрібно пам’ятати, що разом з тим ти громадянин, гордість своєї країни.

Студент починає з підніжжя  гори,  і  закінчує  вершиною, ціллю,  яку  ставив  перед  собою,  і  плідно  йшов до  неї.  На  цій  стежині  буває  по  різному:  бувають  злети  і  падіння. І  тому –  хай не лякають  вас труднощі, лише  потрібно  йти  в перед.

Адміністрація та  викладачі нашого  факультету  завжди  будуть  разом  з вами на  цьому шляху.

В урочистій обстановці декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Кравченко Оксана Олексіївна вручила студентські квитки, та побажала нашим першокурсникам завжди залишатися наполегливими і впевненими у своїх силах, твердо крокувати дорогою знань, адже вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Всі учасники урочистого дійства мали змогу переконатися, що у нас навчаються розумні, вродливі, талановиті та творчі студенти, інтелектуальна еліта – гордість і надія нашої держави

Дорогі першокурсники вітаємо  вас  у студентській родині факультету соціальної та психологічної освіти !!!


Фото новини: