Похід першокурсників до агробіостанції університету

3 вересня 2018
Вступ до вузу, початок навчання – це досить складний і багатогранний процес адаптації в житті кожного студента, до якого входить активне пристосування до нових умов життя, включення в кардинально новий вид діяльності, пристосування до нового соціального середовища. Звичайно, спочатку першокурсники почувають себе дещо розгублено у новому місці, серед незнайомих людей. І від навчального закладу залежить, наскільки безболісно відбудеться приєднання до студентської спільноти її нових членів.
 
Вже доброю традицією стає похід студентів 1 курсу до агробіостанції Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
 
Всі першокурсники з радістю приймали участь у всіх конкурсах та змаганнях. Всі студенти поділились на команди(групи) та отримали завдання придумати назву своєї команди , девіз та тематичний виступ, який якнайкраще показав би таланти групи, приймали участь в квестах та іграх.
 

Втомлені, але задоволенні насиченим днем всі поверталися додому, впевнені на сто відсотків, що згадати їм точно буде що.


Фото новини: