Початок ІІ семестру 2023-2024 н.р. у студентів-іноземців 268/І групи ОНП Освітні, педагогічні науки другого (магістерського) рівня вищої освіти

13 лютого 2024

Відповідно до наказу ректора з 05 лютого розпочався ІІ семестр 2023- 2024 н.р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Не виключенням стали й магістри-іноземців 268/І групи, які навчаються за другим (магістерським) рівнем вищої освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Відповідно до розкладу відбулося лекційне заняття з вибіркового компоненту «Культура педагогічної дії». Викладач: кандидат педагогічних наук, доцент Прищепа Світлана Михайлівна.

На початку заняття викладач назвала, мету, основні завдання лекції, також окреслила види завдань, що стосуються вивчення означеної дисципліни. Впродовж лекції викладачем було порушено питання педагогічної майстерності, техніки та такту викладача закладу вищої освіти. Студенти висловлювали свої погляди щодо педагогічного майстерності педагогічного працівника закладу вищої освіти.