ПОЧЕСНІ НАГОРОДИ ДО ДНЯ МОЛОДІ

26 червня 2018

Представникам факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з нагоди Дня молоді були відзначені нагородами різного рівня.

Обласною премією для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики в Черкаській області нагороджена координатор Гендерного центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Алла Войтовська. Напередодні свята Алла Іванівна була запрошена в м.Черкаси, де заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв та начальник управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський привітали соціально й громадсько активних молодих людей Черкащини, які стали переможцями обласної премії.

Грамотою Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за активну участь в реалізації державної молодіжної політики та з нагоди Дня молоді відзначена магістрантка факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ Антоніна Кокоша.

Вітаємо наших викладачів та студентку із одержанням нагород та бажаємо їм активності, цілеспрямованості, натхнення для реалізації задуманого.


Фото новини: