Представники держбюджетної теми взяли участь у  науково-практичному семінарі «Показники публікаційної активності вченого: корисні поради для тих, хто впевнений, що все знає».

20 квітня 2021

16 квітня представники держбюджетної теми «Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами інклюзивного туризму» факультету соціальної та психологічної освіти  взяли участь у  науково-практичному семінарі «Показники публікаційної активності вченого: корисні поради для тих, хто впевнений, що все знає».

Мета семінару: обговорення актуальних питань розвитку спеціальних навичок в сфері формування публікаційної стратегії молодого науковця, підвищення індексу цитування наукових робіт.

Під час семінару розглянули:

• Цілі та задачі наукової публікації;
  • Критерії якості наукових видань;
  • Публікаційний «стрес»;
  • Структура наукової публікації: «секрети» успіху;
  • Рецензування: чи є шанс?;
  • Наукова комунікація;
  • «Хижацькі видання»: як не потрапити у пастку?