Представники держбюджетної теми взяли участь у  вебінарі на тему «Стресостійкість та відновлюваність: здатності, які може розвинути кожен»

18 травня 2021

14 травня представники держбюджетної теми «Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами інклюзивного туризму» факультету соціальної та психологічної освіти  взяли участь у  вебінарі на тему «Стресостійкість та відновлюваність: здатності, які може розвинути кожен» (майстер-фасилітатор з досвідом психотерапевт Вікторія Горбунова).

Високий рівень напруги, стресу, ізольованість, що принесли з собою пандемія COVID-19 та карантин змушують все частіше звертатись до теми промоції, превенції психічного здоров’я​ та профілактики вигорання. В зв’язку з цим Британська Рада в Україні та ГС «Асоціація Активних Громадян» підготували для мережі партнерів програми «Активні Громадяни» продовження апгрейду у вигляді серії подій присвячених психічному здоров’ю.