ПРЕДСТАВНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ МОЛОДІЖНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРАЦІВНИЦЬ

9 листопада 2018

З 5 по 7 листопада у м. Дніпро відбувався ІІ Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць. Організаторами форуму виступили Міністерство молоді та спорту України, програма розвитку ООН в Україні, Державний інститут сімейної та молодіжної політики та різнорівневі управління молоді Дніпропетровщини. Учасниками форуму були 150 осіб серед яких: молодіжні працівники та працівниці, фахівці та фахівчині, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях, дослідники та дослідниці молодіжного середовища.

Участь у форумі взяли представники факультету: старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук  – Наталія Левченко та студентка ІІ курсу магістратури, керівник молодіжного центру «STATR»  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Антоніна Кокоша.

В межах форуму учасники мали можливість подискутувати як децентралізація впливає на молодіжну роботу і де місце молодіжних працівників в стратегічному розвитку молодіжної політики; дізнатись від міжнародних експертів, які навчальні системи та кар’єрні можливості для молодіжних працівників існують в Європі; визначити куди рухається програма «Молодіжний працівник» та дізнатись про нові навчальні компоненти програми; спробувати визначити, які кар’єрні перспективи у молодіжних працівників та працівниць в Україні; подумати, як зробити, щоб молодіжні дослідження не писалися «в стіл» та які дослідження молодіжної сфери можуть приносити користь і кому; привітати переможців конкурсу «Кращі практики молодіжної роботи в Україні -2018» та дізнатись, як склалось життя переможців конкурсу минулого року; відвідати тематичні сесії в молодіжних просторах та центрах Дніпра; поділитись своїм досвідом «зрад та перемог».

На форум також завітали заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, координатор SALTO Eastern Europe and Caucasus Resource Centre Андрій Павлович, заступник директора Естонського центру молодіжної роботи Каур Коці та представники Ради Європи.

Учасники плідно попрацювали, отримали масу позитивних емоцій та нових знань.


Фото новини: