Презентація магістерських освітніх програм

24 квітня 2019

17 та 18 квітня для студентів заочної форми навчання було проведено презентацію освітніх програм факультету соціальної та психологічної освіти.

Декан факультету Кравченко О. О. зосередила увагу студентів на важливості отримання освітнього ступеня «магістр», визначила основні конкурентні переваги навчання.

З презентацією освітньої програми «Психологія. Соціально-педагогічна діяльність та соціальна реабілітація» виступила кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Вахоцька І. О.

З презентацією освітніх програм «Соціальна робота. Молодіжна робота», «Соціальна робота. Управління соціальним закладом», Соціальна робота. Соціально-психологічна реабілітація» виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Ісаченко В. П.

Магістерські програми розраховані на цілеспрямованих, працелюбних молодих людей, здатних ставити та успішно вирішувати складні завдання, які зорієнтовані на створення успішної кар’єри та бажають набути компетентності у сфері соціальної роботи або психології.

Студентами ставилися питання щодо особливостей вступної кампанії у магістратуру в 2019 році та щодо специфіки проведення фахових вступних випробувань.


Фото новини: