Професійні дискусії із академічною спільнотою – шлях до удосконалення освітньо-професійної програми «Управління закладом освіти»

17 листопада 2023

16 листопада 2023 р. на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся круглий стіл «Кадрове забезпечення шкільної освіти в умовах війни та повоєнної відбудови» за проєктом ЄС Еразмус+ 101082696-PROMENT. Партнером проведення круглого столу став Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Під час пленарного засідання та панельних дискусій заслухано низку доповідей щодо проблем кадрового забезпечення шкіл в умовах кризи та війни; підготовки педагогічних кадрів у контексті зміни освітніх парадигм; менторства майбутніх учителів як шляху професійного становлення нової генерації освітян; особливостей та перспектив освітньо-професійних програм підготовки педагогічних кадрів. Учасницею засідання була гарант освітньої програми «Управління закладом освіти», професор Олена Кірдан.

Нині робоча група освітньої програми «Управління закладом освіти» перебуває у пошуку нових інструментів та підходів, що відповідатимуть тим викликам, які маємо в українській освіті. Наставництво і менторство дає майбутнім керівникам закладів освіти, педагогам впевненість. Тому маємо дбати про розвиток української освіти, адже освіта – це основа нашої національної безпеки, а якісна освіта – основа нашого майбутнього.