ПРОХОДЖЕННЯ ОЗНАЙОМЧОЇ ПРАКТИКИ

24 жовтня 2016

image-17-10-16-19-12-2

У рамках проходження ознайомчої практики студенти 211 та 210 р групи факультету соціальної та психологічної освіти на чолі з груповим керівником Матрос О. О. відвідали службу у справах дітей виконавчого комітету Уманської міської ради. Зустріч з працівниками служби сприяла формуванню уявлення студентів про їх майбутню професійну діяльність. Студенти були ознайомленні з структурою закладу, посадовими обов’язками працівників, напрямами роботи. Вони з’ясували, які вимоги висуваються щодо оформлення й надання соціальної допомоги та соціальних послуг клієнтам.

Грохольська Світлана Миколаївна – головний спеціаліст служби у питаннях усиновлення дітей – розповіла про традиційні та інноваційні  форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Акцентувала увага на реалізації прав дітей-сиріт на сімейне виховання, на процедурі влаштування дітей-сиріт в державні заклади та прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Студенти також дізналися про особливості здійснення соціально-педагогічного супроводу прийомної сім’ї та дитячих будинків сімейного типу.

Знайомство з діяльністю служби у справах дітей виконавчого комітету Уманської міської ради сприяло професійному становленню майбутніх соціальних працівників.