Проходження практики на базі центру дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй»

14 серпня 2020

Впровадження карантину на всій території України зумовило внесення корективів в графік роботи закладів оздоровлення та відпочинку. Вони отримали можливість розпочати роботу лише з серпня 2020 р.

Центр дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Баворгай», що є спільним проектом факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, розпочав свою роботу 10 серпня 2020 р. Діяльність Центру спрямована на створення необхідних умов для змістовного відпочинку, цікавого дозвілля, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку.

Відкриття центру створило умови для проходження практики студентами різних факультетів педагогічного університету. Виконання завдань практики сприятиме формуванню у студентів-практикантів вмінь і навичок самостійної роботи з дітьми та підлітками в умовах літніх канікул, налагоджувати взаємодію з дітьми в специфічних умовах тимчасового колективу.

З вимогами до проходження практики в рамках роботи Центру дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй» ознайомила студентів Роєнко С. О., заступник декана з практичної підготовки студентів. Групові керівники практики Лівандовська І. А. та Байда С. П. надали методичні рекомендації щодо роботи з дітьми різновікової категорії. Вони також наголосили на вимогах подання звітності про виконання завдань практики.

Студенти-практиканти забезпечують організацію дозвілля дітей віком 6-17 років на спортивних та ігрових майданчиках мікрорайонів міста, в скверах та парках.

Для того, щоб налагодити контакт з дітьми, краще пізнати їхні інтереси студентами проводяться ігри на знайомство. З метою забезпечення потреби дітей в русі проводяться ігри-руханки. Діти мають можливість проявити творчість під час виконання спільних малюнків, участі в різних конкурсах, флешмобах.

Бажаємо всім, хто долучається до роботи центру «Барвограй», позитивних емоцій, яскравих вражень від роботи з дітьми!


Фото новини: