ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ 1 КУРСУ

2 квітня 2019

Навчальна: професійно-орієнтована практика, яку проходять студенти П/11 та П/12 групи факультету соціальної та психологічної освіти, організовується за пілотним принципом, що дозволяє за короткий термін охопити різні типи і види установ та служб соціальної допомоги різних організаційно-правових форм.

Тож в рамках проходження практики студенти відвідали  реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Працівники закладу провели для студентів оглядову екскурсію під час якої розповіли про те, хто може скористатися послугами центру, які мають бути для цього підстави. Студенти дізналися, що в першу чергу, отримати ряд процедур для покращення фізичного та психологічного здоров’я можуть люди пенсійного віку та люди з особливими потребами.

Варто відзначити, що комплекс повністю обладнаний високотехнологічною апаратурою для надання сучасних фізіотерапевтичних послуг і повного комплексу водних процедур. Штат висококласних фахівців і система медичного консультаційного супроводу дає змогу отримати послуги на рівні кращих санаторно-курортних закладів України. Надання таких послуг є частково безкоштовним.

Студенти також дізналися, що при центрі функціонує відділення інклюзивного туризму. Відділенням розроблено туристичні маршрути, що адаптовані до потреб різних категорій населення, зокрема й осіб з інвалідністю. Це маршрути Зеленого туризму (с. Полянецьке «Лялькова хата», с. Пугачівка «Чарівна ниточка» Уманського району, с. Роги «Едемський сад» Маньківського району); поїздки святими православними місцями (Кочержинський Свято-Георгіївський жіночий монастир Уманського району, Долина Хрестів «Йосафатова долина» на Вінничині) і багато ін.


Фото новини: