Проходження студентами педагогічної практики у таборі «Сонячний» УДЦ « Молода Гвардія»

11 березня 2016

 

DSC_1896

 Я, Дуріцька Марина Василівна та Сологуб Анна Олексіївна проходимо практику в УДЦ « Молода Гвардія», а саме у таборі «Сонячний».

DSC_1839

Під час проходження практики ми беремо активну участь  у створенні виховного середовища для розвитку моральної і духовної культури дітей і підлітків, їх соціально-значимих якостей; сприяння самореалізації дітей у благодійній діяльності. Ми зарекомендували себе у таборі з кращої сторони, беремо участь у всіх ЗС та ТС, відвідуємо тренінги та майстер-класи.

DSC_1846

В «Молодій Гвардії» існує рейтингова система оцінювання педагогів-організаторів, ми займаємо перше місце у своїй категорії.

Також ми проводимо екскурсії для дітей по території «Молодої Гвардії» та місті. Під час проходження практики у «Молодій Гвардії» ми відвідали цирк, кінотеатр, оперний театр. Ще у нашому містечку існує система самоврядування, всі її жителі активно виконують свої функції.

DSC_1802

Ми проводили з дітьми інформаційні години, захід – вибір лідера, КТП, ТДО, пісенно- ігрові заняття та інше.

DSC_1909

 Табір «Сонячний» відкрив свої двері у 1965 році. Дітей зустрів корпус «Дубок», а в 1966 р. – і корпус «Берізка». Яскраві промінчики сонця завжди зігрівають своїм теплом юних жителів цього табору, тому що “Сонячний” знаходиться найближче до нього – на верхньому плато.