Проєкт «Мотивуючі п’ятниці» 2.0

27 листопада 2023

Нагадаємо, на факультеті реалізовується проєкт «Мотивуючі п’ятниці» здобувачами вищої освіти ОПП «Психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Його мета – сприяти формуванню серед академічної спільноти культури піклування про ментальне здоров’я, пропонувати мотивуючі інструменти, які допоможуть дбати про свій внутрішній стан.

Пропонуємо 2 добірку напрацювань здобувачів, де кожен поділився власним Місцем Сили, які є джерелом енергії та натхнення, місцем рефлексії, простір безпеки та спокою, відчуття свободи, місце зародження ідей та підтримки стресостійкості. Можливо Ви для себе віднайдете Місце Сили, яке Вам відгукується, візьміть його у власну практику.

Або ж, поміркуйте, «Яке місце для Вас є, або може бути Місцем Сили?»

Координує роботу проєкту – доктор філософії, старший викладач кафедри психології, координатор Центру психологічного діагностування та тренінгових технологій «Інсайт» Олена Поліщук.