Психолог-консультант

20 липня 2018

Шановні абітурієнти!!! Запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Психологія». Після закінчення закладу вищої освіти випускники мають широкий спектр галузей для працевлаштування. Сьогодні ми хотіли Вас познайомити з роботою психолога у сфері управління підприємством.

Психологи, що практикують на підприємствах, які займаються підготовкою та консультуванням керівників, надана можливість зробити помітний вплив на процеси формування нової управлінської культури. Їх внесок може складатися не тільки в психологічній освіті сучасних ділових людей, формуванні у них навичок ділового спілкування і використання психологічних методів управління, а й у всебічному дослідженні психологічних явищ, що виникають при реалізації управлінської діяльності в складних організаційних структурах, або в поліпшенні чинників, що впливають на новаторську поведінку управлінських команд.

Головними завданнями психологів-консультантів є не тільки надання психологічної допомоги людям у складних життєвих ситуаціях, але й спрямування їх на досягнення професійного самовдосконалення та створення позитивного мікроклімату в колективі.

У кожній організації та в управлінні, працюють люди, які мають свої індивідуально-психологічні особливості, котрі так чи інакше впливають на ефективність діяльності та, зокрема, управління.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номерами:

096-625-85-95 (Міщенко Марина Сергіївна)

093-056-50-97 (Лівандовська Інна Антонівна)