Психолог у цивільній авіації

20 липня 2018

 

Шановні абітурієнти!!! Запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Психологія». Після закінчення закладу вищої освіти випускники мають широкий спектр галузей для працевлаштування. Сьогодні ми хотіли Вас познайомити з роботою психолога у цивільній авіації.

У чому ж полягає діяльність психолога в системі цивільної авіації, а саме, що працює в групі психологічного аналізу людських ресурсів? Перш за все, в проведенні психологічної бесіди з кандидатами на посаду бортпровідника. Психолог повинен визначити психологічну готовність кандидата до роботи в системі обслуговування авіапасажирів, а також в екстремальних умовах ризику для життя. Бесіди проводяться не тільки з охочими бути бортпровідниками, а й з уже працюючими фахівцями.

Інший важливий напрямок діяльності психолога-практика полягає в консультаційній роботі. Найпоширеніші теми консультацій – це виробничі конфлікти (зокрема, з керівництвом), сімейні відносини, а також проблема професійної адаптації співробітників до нової професії, до нових умов праці. Проблеми, навіть особистого характеру, негативно впливають на якість праці співробітників, тому важливе завдання психолога полягає в тому, щоб допомогти їм впоратися зі своїми труднощами. Крім цього, у межах практичної роботи психолог може вести наукові дослідження.

Кінцева мета психологів полягає в тому, щоб підняти на більш високий рівень продуктивність праці як рядових співробітників, так і керівників авіакомпанії. Саме тому першочерговим завданням психологів є: створення критеріїв професійної придатності різних категорій працівників на борту літака, навчання працівників служби сервісу основам психології міжособистісного спілкування, дослідження взаємовідносин в групі співробітників і їх впливу на якість обслуговування пасажирів (сервісу).

Система цивільної авіації – це нова перспективна галузь, що надає молодим фахівцям-психологам великі можливості для застосування своїх сил і реалізації творчих планів. Додатковими аргументами на користь вибору цієї сфери професійної діяльності (психолога в системі цивільної авіації) може виступати досить висока для практичного психолога заробітна платня, а також можливість користуватися пільгами, наданими авіакомпанією своїм співробітникам.

 

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номерами:

096-625-85-95 (Міщенко Марина Сергіївна)

093-056-50-97 (Лівандовська Інна Антонівна)