Психічне здоров’я та умови щодо його збереження

22 травня 2019

В Україні досі не прийнято відкрито говорити про психічне здоров’я і публічно дискутувати про те, як можна допомогти багатьом українцям, що вже страждають через поширені психічні розлади, і про можливі заходи профілактики таких розладів серед найбільш вразливих груп населення.

Звична практика – відгул на роботі за станом здоров’я. Але що, як працівник перебуває у стресі, переживає важкий емоційний період, і потребує не тільки фізичного, а й емоційного відпочинку, коли можна «відключити» мозок.

Психічне здоров’я (ментальне здоров’я) згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, це стан благополуччя, при якому людина може реалізувати свій власний потенціал, справлятися зі звичайними життєвими стресами, продуктивно і плідно працювати, а також вносити вклад в життя своєї спільноти.

Звичайно ж, сучасна медицина знає способи, які допомагають зберегти здоровий глузд і спокійну душу. Що варто робити у першу чергу?

  1. Додержуйтеся режиму дня.
  2. Дотримуйтесь інформаційної гігієни.
  3. Відвідайте лікаря.
  4. Будьте фізично активними.
  5. Знайдіть свою «батарейку».

Студенти 35 групи Козак Владислав та Шкляренко Вікторія (Спеціальність: 053 Психологія) провели дослідження-опитування про обізнаність студентів УДПУ про поняття «психічне здоров’я» та умови щодо його збереження. Досить важливо, що студенти університету обізнані з даним питанням та знають, що потрібно роботи для збереження психічного здоров’я.

Пам’ятайте – будь-які неприємності, що приносять нам емоційний біль та страждання – неминучі, але завжди тимчасові.

Життя швидкоплинне, так само як і радість та горе. Але, врешті решт, воно того варте.

Школа передового досвіду

«Школа соціальних знань»