Підведення підсумків проведення благодійної акції «Серце до серця»

26 квітня 2018

Вже кілька років поспіль Уманський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучається до проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

 У нинішньому році, за ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», по всій Україні, зокрема і в Уманському районі, з 2 по 22 квітня 2018 року проводилась ХIІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Акція проходила під гаслом «Почуй світ» та була направлена на збір коштів для закупівлі медичного обладнання для лікування дітей з вадами слуху.

До проведення акції долучились волонтери із числа учнівської молоді Родниківської ЗОШ, Ладижинської ЗОШ, Сушківської ЗОШ, Доброводівського НВК, Гереженівського НВК,  Собківського НВК та волонтери студентської соціально-психологічної служби Уманського державного педагогічного університету  ім. Павла Тичини. В ході акції волонтери здійснювали збір коштів для дітей із вадами слуху в спеціальні скриньки та кожному, хто долучався до акції дарували логотип фонду – червоне сердечко.

Найбільш активними у 2018 році визначено волонтерів Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Кравченко Вікторію, яка зібрала кошти в розмірі 669, 60 грн., Єщенко Яну, яка зібрала кошти в розмірі 400,05грн.;  Собківського НВК І-ІІІ ступенів: Черній Мирославу, яка зібрала кошти в розмірі 563 грн. та Доброводівського НВК І-ІІІ ступенів: Білик Анну, яка зібрала кошти в розмірі 533, 45 грн..

За підсумками акції загалом було зібрано кошти в сумі   3604, 80 грн., що були перераховані на єдиний банківський рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Тому, висловлюємо вдячність усім небайдужим жителям району за віру в добру справу, доброту та безкорисність, підтримку дітей, що потребують вашої допомоги!

 

І. О. Гущина,

 директор  Уманського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді