ПІДГОТОВКА ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ на факультеті соціальної та психологічної освіти: ОНП «Соціальна робота»

16 червня 2021

16 червня 2021 року на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи під головуванням завідувача кафедри к.пед.н., доц. І. В. Албул відбулося розширене засідання за участі науково-педагогічних працівників кафедри, робочої групи ОНП «Соціальна робота» (доктори педагогічних наук, професори Н. М. Коляда, О. О. Кравченко, Т. Д. Кочубей, к.пед.н., докторант спеціальності 231 Соціальна робота Н. В. Левченко, здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії О. Р. Поліщук), аспірантів спеціальності 231 Соціальна робота, стейкголдерів, роботодавців.

На порядку денному засідання – звіт здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії спеціальності 231 Соціальна робота 1-3 років навчання.

У виступі гаранта ОНП «Соціальна робота» д.пед.н., проф. Н. М. Коляди було розкрито актуальні питання підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії: особливості ОНП «Соціальна робота», зміст освітньої та наукової складових; публікаційна активність; участь у наукових заходах різного рівня;  контрольні заходи щодо виконання наукової складової освітньо-наукової програми, особливості атестації здобувачів ступеня доктора філософії; нормативні документи тощо.

У своїх виступах аспіранти висвітлили стан виконання освітньої та наукової складових ОНП «Соціальна робота» за звітний період, а саме: проведення наукового дослідження та оформлення дисертації; апробація результатів наукового дослідження (опублікування наукових праць, участь у наукових заходах – конференціях, семінарах тощо), участь у дослідницьких проєктах (зокрема міжнародних); атестація.

Декан факультету соціальної та психологічної освіти, член робочої групи ОНП «Соціальна робота», д.пед.н., проф. О. О. Кравченко підтримала ідею щодо проведення фахових семінарів для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня з метою забезпечення організаційно-методичного супроводу підготовки докторів філософії на факультеті.

Учасниками обговорення вироблено план заходів щодо спільної роботи в межах реалізації ОНП «Соціальна робота» на 2021-2022 н.р.: моніторинг надання освітньо-наукових послуг; співпраця з представниками академічної спільноти ЗВО України, стейкголдерами, роботодавцями; зустрічі здобувачів освіти з представниками робочої групи освітньо-наукової програми.