ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ 2019 – УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ, ЩО ОКРИЛЯЄ ДУШУ

22 лютого 2019

Українська пісня… Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією.

З давніх-давен уславилася Україна піснями, які дбайливо, як найдорожча реліквія, передавалися від покоління до покоління. Михайло Стельмах писав, що пісня супроводжує українця від колиски до могили, бо не було жодної значної події в житті народу, яке б не озвалося в українській пісні чи ніжністю струни, чи рокотанням грому. Український народ створив так багато пісень, що, якби кожного дня вивчати одну нову пісню, на вивчення усіх не вистачило б людського життя.

Для того, щоб українська пісня лунала донині, в Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини щороку відбувається феєричне дійство, яке не залишає байдужим нікого.

19 лютого 2019 року в актовій залі корпусу №3 відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Пісенний вернісаж-2019», заявки на який подала рекордна кількість учасників з різних факультетів та інституту: 40 вокалістів та гурт «Штурм».

Всі учасники гідно виступали, а зал захоплювався майстерністю виконання. Представлені були різноманітні українські пісні: традиційні, сучасні та надсучасні.

Факультет соціальної та психологічної освіти представляла студентка 3 курсу 5 групи Новак Анастасія, яка гідно представила свій факультет та виборола почесне звання «Співоча Перлина».

Вітаємо наших  учасників та переможців  та з нетерпінням чекаємо нових конкурсів, а відповідно і нових вражень та перемог.


Фото новини: