Регіональний семінар «Інноваційні педагогічні технології в контексті реалізації компетентнісного підходу в освіті»

5 лютого 2018

31 січня на базі кафедри педагогіки та освітнього менеджменту факультету соціальної та психологічної освіти спільно із Уманським навчально-виховним комплексом «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» проведено регіональний семінар «Інноваційні педагогічні технології в контексті реалізації компетентнісного підходу в освіті».

На початку семінару виступила із доповіддю доктор педагогічних наук, професор Кірдан Олена Леонідівна про компетентнісний підхід в сучасній освіті. Олена Леонідівна акцентувала увагу на ключових положеннях нормативних документів: «Нова школа» (2016), Закон «Про освіту», «Про вищу освіту» (2017), в яких визначено компетентнісний підхід як основу сучасних технологій навчання.

Виступ кандидата педагогічних наук, доцента Ткачук Лариси Василівни зорієнтував учасників семінару на використання ігрових технологій у школі. У доповіді окреслено вимоги, етапи щодо реалізації ігрової технології на різних ланках загальної освіти.

Теоретико-практичне спрямування мав виступ доктора педагогічних наук, професора Осадченко Інни Іванівни про особливості застосування технологій ситуаційного та інтегрованого навчання. У виступі Інна Іванівна розкрила суть поняття «технологія», їх види, та практично, відповідно до різних тем уроків, продемонструвала технологію застосування ситуаційного та інтегрованого навчання.

Директор школи Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум Матвієнко Любов Дмитрівна, окреслила актуальність зазначеної проблематики виступів та висловила подяку доповідачам семінару.