РОЗШИРЕННЯ УЯВЛЕННЯ СТУДЕНТІВ ПРО СФЕРУ ЇХ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

18 березня 2016

Безымянный1

      У рамках проходження професійно-орієнтованої практики студенти 16 та 210р груп відвідали Уманський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службу у справах дітей Уманської районної державної адміністрації.

   Директор центру Гущина Інна Олександрівна люб’язно ознайомила студентів з метою, основними завдання та пріоритетними напрями діяльності Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Безымянный2

   Інна Олександрівна наголосила, що основною метою діяльності центру є сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Фахівці центру здійснюються такі види соціальної роботи як соціальне обслуговування, соціальний супровід, соціальна профілактика, соціальна реабілітація, соціальне інспектування задля забезпечення найкращих інтересів дитини та сім’ї.

Безымянный3

Також студентам розкрили основні принципи на яких побудована діяльність закладу та види соціальних послуг, які надаються клієнтам.

Начальник служби у справах дітей Уманської районної державної адміністрації Камінська Олена Петрівна ознайомила студентів з особливостями діяльності очолюваного закладу.

Безымянный4

Провідні фахівці служби розповіли про механізм реалізації завдань служби на практиці. А також про заходи, що проводяться службою задля поліпшення становища дітей, їх фізичного, інтелектуального і духовного розвитку, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, забезпечення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства у сфері захисту прав дітей, та реалізацію районних програм та заходів, які розроблялись службою у справах дітей.

Отже, під час практики студенти отримали можливість ознайомитися з особливостями роботи закладів, що здійснюють соціально-педагогічну та психологічну діяльність, а також з особливостями професійної діяльності спеціалістів різного профілю, які працюють в цих закладах.