Рубрика «Випускники, якими ми пишаємось» Інтерв’ю з Вікторією Гулєвою

17 січня 2017

1

Студентське життя…Шалене і безтурботне, веселе і незабутнє… Це перший крок у доросле життя, перша «5» в заліковій книжці, перший вдалий іспит, незабутні дні і безсонні ночі, нові знайомі, перші досягнення та перемоги, це перше кохання та перші сльози, це неймовірні емоції та незабутні враження та події.

У кожного ці роки вкарбовуються спогадами, а якими ж моментами свого веселого студентського життя з нами сьогодні поділиться позитивна та ініціативна Вікторія Гулєва у рубриці  «Випускники, якими ми пишаємось», читайте далі…

CPW_LDlwbV0

–       Дуже добре пам’ятаю святе правило студентів: «Якщо викладача немає 15 хвилин, то можна йти з пари». І от ми усією групою вирішуємо, що в принципі 15 хвилин пройшло. Повільно виходимо з аудиторії (це було на 2-му поверсі). Частина студентів вже майже пройшла коридор, а частина ще ні. І тут позаду хтось кричить: «Викладач йде». Всі почали тікати, але викладач вже  дивився на нас в коридорі і вигукнув, що нас побачив і порахував. Довелось повертатись. Було дуже соромно сидіти на парі, бо бігли ми як ошпарені і нам здавалось, що ми як ті агенти 007…безшумні і невидимі. Ось так)))

j8huvViplX8

–       Так, працюю за спеціальністю в НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» практичним психологом. Звісно, є певні труднощі в роботі, але загалом мені моя робота подобається.

Це були щасливі роки. Ми вчились, дружили, закохувались. Я не скажу, що підтримую стосунки з усіма одногрупниками, але залишились в моєму житті люди, які мені дорогі і з якими в мене теплі стосунки. Ще ці роки дали мені знання, впевненість, що мій вибір був правильним.

rZsVXUh-4L0

Найголовніше, що я хотіла б порадити – це нічого не відкладати в плані навчання. Потім на прогалини часу не буде. А інформації з кожним днем більше і більше. Дуже важливо не загубитись в цьому потоці. І найголовніше – кожен повинен бути професіоналом у своїй справі. Тож бажаю усім сили волі, наполегливості і віри в себе і свої сили.

wk3y9aErJuw

Дякуємо тобі, Вікторіє, що знайшла час поспілкуватись з нами та поділитись спогадами про своє студентське життя. Впевнені, що юному поколінню студентства твої поради стануть в пригоді. Бажаємо тобі зростання як професійного, так і особистісного. Успіхів у твоїй нелегкій праці та нових досягнень!